הפקות וידאו

כיצד לבנות מותג באמצעות וידאו מעורר השראה?

להיות ראשון, להיות נחשק, להוביל חדשנות, לתקשר אחרת עם הקהל

זה להיות מותג מעורר השראה.

חווייה מדהימה של יצירת קו תקשורת מרגש וחדש עם קהל היעד של המותג שלך באמצעות וידאו מעורר השראה!

זה הזמן להפיק יותר משיווק ומיתוג העסק שלך!

למה וידאו?

תם עידן השכנועים והמניפולציות השיווקיות שבהן אתה רק אומר כמה כדאי לקהל שלך לקנות ממך, התחיל עידן ה'לעורר השראה' שבו אתה מראה לקהל שלך את הערך המוסף שיש לך לתת מעבר לטיב המוצר, השירות או המחיר.

הקהל שלך דורש שתעורר בו השראה, שתראה לו מה יש לך להציע בדרך מקורית ואחרת תוך כדי נתינת ערך מוסף - וידאו יעשה זאת עבורך בצורה הטובה ביותר! אנו נפיק עבורך סרטוני וידאו אסטרטגיים שישרתו את המותג בטווח הרחוק, ולא רק בטווח הקצר למטרת לידים מיידיים או מכירות. אלא כאמצעי לתת ערך ולספר על המותג בדרך מקורית ומעוררת השראה!

איך זה עובד?

1

אסטרטגיה
השלב הראשון הוא להתחבר לאסטרטגיה של המותג שלך! (1) מהם הערכים של המותג שלך אותם נרצה להעביר בוידאו? (2) מהו החזון אותו נרצה להדגיש או לספר באמצעות הוידאו? (3) מהו סיפור המותג שלך וכיצד נעביר אותו באמצעות הוידאו?

2

תסריט
השלב השני הוא יצירת התסריט והקונספט לסרטונים (1) מה אנחנו רוצים לספר או להציע בסרטון ומה המטרה שלו? (2) איך אנחנו רוצים לעורר השראה בקהל באמצעות מה שנראה ולא רק מה שנגיד? (3) איך נציג את הבידול או המסר האסטרטגי של המותג בוידאו וכיצד נשלב אותו עם מה שנציע?

3

צילומים
השלב השלישי והאחרון הוא יום הצילום וההפקה, ולאחר מכן העריכה ויצירת הסרטון! (1) בחירת הלוקיישנים הרלוונטיים להפקת הסרטון ואיסוף החומרים (2) צילום על גבי מסך ירוק של הסיפור או המסר שנרצה לספר (3) עריכת הסרטונים בתוכנות המתקדמות ביותר ליצירת סרטונים מעוררי השראה!

דוגמאות

קבלו טעימה קטנה מסרטונים שהפקנו ללקוחות שלנו