הסיפור שלנו

מתי הבנתי לראשונה את כוחו של מותג?

בפעם הראשונה שעליתי לעגלת המכירות בPremium outlet בלאס וגאס קיבלתי הלם תרבות. לא האמנתי שאני צריך לעצור מטיילים אקראיים בקניון, להושיב אותם להדגמה על המוצר וממש 'לדחוף' להם מוצר שהם לא רוצים או צריכים.

תחשוב שאתה עומד במרכז הקניון ואנשים לא רק חולפים על פניך אלא הם ממש בורחים ממך ונכנסים לשאר החנויות בקניון. זה לא משאיר לך ברירה אלא להיות מניפולטיבי, אגרסיבי וחסר רגישות כדי למכור, אחרת אתה תחזור הביתה אחרי 12 שעות על הרגליים בלי שקל ולא יהיה לך מה לאכול או איך לשלם את השכירות. אין הרגשה מתסכלת ונוראית מזו.

מסביב לעגלה שעבדתי בה היו חנויות של: Diesel, Michael kors, Nice, ועוד מותגי על כאלה ואחרים, וכל פעם שהייתי רואה את הלקוח שאני מנסה לעצור להדגמה נכנס לחנות ליד הייתה לי צביטה בלב, אמרתי לעצמי "למה אליי לא מגיעים ופשוט קונים?", "למה אני צריך למכור בצורה כזאת?" שם הבנתי לראשונה את הכוח של 'מותג'.

לא תיארתי לעצמי ש-5 שנים לאחר מכן הכאב הזה יהפוך לחזון שיניע אותי להקים סוכנות למותגים מעוררי השראה.

על נדב דהן

נדב דהן הוא יזם מעורר השראה, מאמן ויועץ עסקי ואסטרטגי בכיר, סופר ומרצה סוחף בתחומי השיווק, המיתוג, הדיגיטל והיזמות.

לצד כל אלה נדב הוא הבעלים והמנכ"ל של הסוכנות למותגים מעוררי השראה אשר בונה ומנהלת מותגים בזירה הדיגיטלית.

לאחר 5 שנים בתחום השיווק והייעוץ העסקי ולאחר שליווה מעל 1,000 בעלי עסקים בתוכניות ליווי ייחודיות, קורסים ותהליכים אישיים, החליט נדב להקים סוכנות שתהיה בית מקצועי, עסקי ואישי לבעלי עסקים וחברות שמחפשים שירותי שיווק ברמה גבוהה, מקצועית ויסודית תוך שמירה על יחס V.I.P.

לימים הסוכנות הפכה לרשת סוכנויות ואל החזון של נדב הצטרפו יזמי מיתוג, שיווק ודיגיטל רעבים שלוקחים חלק בהצלחה ויחד משפיעים על אלפי עסקים בישראל מדי שנה.

תפריט נגישות